SPRZĄTANIE

Biura, pomieszczenia produkcyjne i magazynowe

KFOM Herkules utrzymuje w należytym porządku, stanie sanitarnym i estetycznym pomieszczenia biurowe przedsiębiorstw i budynki użyteczności publicznej. Firma sprząta biura klientów o różnorodnych wymaganiach. Gwarancje jakości usług zapewnia zastosowanie wysokiej jakości środków czystości i urządzeń mechanicznych w tym czyszczarek, odkurzaczy, myjek wysokociśnieniowych uznanych firm oraz ścisły nadzór.

Sprzątanie po budowie

KFOM Herkules specjalizuje się w sprzątaniu nowo powstałych lub remontowanych budynków przed oddaniem ich do użytkowania końcowego.

Standardowa usługa polega na usunięciu pozostałości po ekipach remontowo budowlanych, gruntownym czyszczeniu podłóg i posadzek, myciu elementów wyposażenia, myciu okien, ścian, drzwi czyszczeniu parkingów, dróg, niezbędnej kosmetyce przed otwarciem obiektu.

Zakres usług firma dostosowuje do potrzeb klientów zależnie od  projektu architektonicznego i rodzaju surowców z których wykonano obiekt.

Do czyszczenia mechanicznego wykorzystywane są urządzenia światowej marki VIPER w tym szorowarki, polerki, odkurzacze, myjki wysokociśnieniowe i wytwornice piany aktywnej.

Wspólnoty mieszkaniowe

Nasze usługi zapewniają komfort  życia mieszkańców wspólnot mieszkaniowych poprzez dbałość  o porządek, estetykę otoczenia budynków. Obsługa nieruchomości oparta jest na przestrzeganiu procedur mycia, dezynfekcji klatek schodowych, zamiatania chodników, zasad konserwacji i utrzymania terenów zielonych.

Place i parkingi

Firma Herkules jest wiodącym dostawcą usług utrzymania w czystości i porządku placów i parkingów, sklepów wielkopowierzchniowych na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. KFOM Herkules oferuje usługi na wysokim poziomie gwarantującym  klientom bezproblemową działalność handlową, usługową i produkcyjną.

Wynajem sprzętu

Firma Herkules prowadzi wynajem podnośnika koszowego do 18,5m.

KFOM "HERKULES" - Firma Ochrony Mienia - tel. 502 047 015 24h
Jesteśmy sponsorem Stali Gorzów
Stal Gorzów